Pijany, bez uprawnień jechał "pod prąd"
Policjanci z ruchu drogowego wczoraj (2 maja) w okolicach Bogaczewa zatrzymali osobowego hyundaia, którym kierował 32-letni Łukasz C. Mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, był pod wpływem alkoholu, a dodatkowo jechał drogą S7… „pod prąd”. Badanie alkotestem dało wynik 2,5 promila alkoholu w organizmie. To kolejny pijany kierowca z majowego weekendu, który stanie teraz przed sądem.