UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze ze piszesz co drugi bo ja nie pije wcale alkoholu a prawko mam ponad dziesiec lat tez Cie pozdrawiam a znajomi pewnie tak robia ale mam ich tam gdzie oni maja mnie
Dobrze ze piszesz co drugi bo ja nie pije wcale alkoholu a prawko mam ponad dziesiec lat tez Cie pozdrawiam a znajomi pewnie tak robia ale mam ich tam gdzie oni maja mnie