UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze ze piszesz co drugi bo ja nie pije wcale alkoholu a prawko mam ponad dziesiec lat tez Cie pozdrawiam a znajomi pewnie tak robia ale mam ich tam gdzie oni maja mnie


Anuluj