UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niestety widać brak wiedzy komentatorów ale prawdopodobnie ten kierowca pochodził z Australii gdzie właśnie gdy się jest pijanym jedzie się poboczem pod prąd 30km/h


Anuluj