UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
cwaniaczki sie juz wypowiadac zaczynaja. .a co drugi piszacy takie komentarze sam wsiadl po alkoholu za kierownicę i tyle ze nic takiego nie zrobił to cwaniakuje ale do czasu :) i co drugi tez zna ludzi ktorzy jezdza po alkoholu i nic z tym sie nie robi pozwala sie na to a pozniej draka bo nagle ktos cos takiego zrobił, pozdrawiam serdecznie hejterów. bez was byłoby smutno
hejteromnie