UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widać że kary dla pijanych kierowców albo jeszcze za małe albo nie do wyrwania skoro debile dalej latają nawaleni. Za recydywe(w chlaniu) albo brak uprawnień +po pijaku powinni od razu auto na zawsze zabierac + grzywna