UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać że kary dla pijanych kierowców albo jeszcze za małe albo nie do wyrwania skoro debile dalej latają nawaleni. Za recydywe(w chlaniu) albo brak uprawnień +po pijaku powinni od razu auto na zawsze zabierac + grzywna