UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać że kary dla pijanych kierowców albo jeszcze za małe albo nie do wyrwania skoro debile dalej latają nawaleni. Za recydywe(w chlaniu) albo brak uprawnień +po pijaku powinni od razu auto na zawsze zabierac + grzywna


Anuluj