UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cwaniaczki sie juz wypowiadac zaczynaja. .a co drugi piszacy takie komentarze sam wsiadl po alkoholu za kierownicę i tyle ze nic takiego nie zrobił to cwaniakuje ale do czasu :) i co drugi tez zna ludzi ktorzy jezdza po alkoholu i nic z tym sie nie robi pozwala sie na to a pozniej draka bo nagle ktos cos takiego zrobił, pozdrawiam serdecznie hejterów. bez was byłoby smutno

hejteromnie

Anuluj