Pijani kierujący i policyjne kontrole

9
04.10.2015
Pijani kierujący i policyjne kontrole
 Policjanci od piątkowego wieczoru do niedzieli zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w takim stanie grozi odpowiedzialność karna a dokładnie do dwóch lat pozbawienia wolności.
37-letni Robert P., który kierował vw golfem został zatrzymany przez patrol policji w miejscowości Majewo. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 21. Policjanci zbadali 37-latka alkotestem. Wynik badania to 1,60 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy. Odpowie wiec również za jazdę bez uprawnień.
   Praktycznie takie same zarzuty usłyszy, także 29-letni Kamil B., który w Pasłęku kierował osobowym oplem astrą. W tym przypadku badanie alkotestem w trakcie policyjnej kontroli dało wynik 1,54 promila. Mężczyzna tak jak poprzednik, nie posiadał uprawnień do prowadzenia auta.
   Ostatnią z kierujących była 34-letnia rowerzystka zatrzymana na ul. Wyszyńskiego w Elblągu. Wynik badania to 0,62 promila. W tym przypadku policjanci ukarali osobę mandatem. Zgodnie z taryfikatorem za to wykroczenie wysokość mandatu określono na 500 złotych.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ta rowerzystka stwarzała zagrożenie że hej. Pewnie z monitoringu ją namierzyli. Jeszcze pieszych powinni sprawdzać. I karać. to jest chore.
(2015.10.04)
Jak ci sie takie pijane scierwo na rowerze zatoczy pod kola, a ty odbijesz kierownica zeby scierwa nie potracic i pizniesz w drzewo, to wtedy zrozumiesz jakie zagrozenie powodowala. Zreszta co ja pisze, jakie tobie jak ty smarku jeszcze z gimbazy nie wyszedles, twojemu tatusiowi sie zatoczy pod kola itd.
(2015.10.04)
Donoszę do odpowiednich służb że patafiany w nieoznakowanym czarnym oplu insygni NO 3265H chowają się w krzakach między Bielanami a Jelenią Doliną i ściągają kierowców na laser na ograniczeniach prędkości. Powinno być ustanowione prawo że jeżeli ktoś czyha i czai się zza krzaków i dybie na człowieka powinien być "odstrzelony" na miejscu bez sądu.
(2015.10.05)
Społeczeństwo domaga się kontroli nad pijakami z policji, rażącym łamaniem prawa i nadużywaniem władzy. Tylko ilu by zostało w pracy? Może 30 % ?
(2015.10.05)

info

6  
  1
A ja donoszę do odpowiednich służb, że za mało jest takich kontroli jak również kary są zbyt niskie, jeżeli chodzi o pijanych kierowców. Ci wszyscy debile komentujący nie ogarniają, że takie kontrole służą nam wszystkim, bo nigdy nie wiesz kiedy trafisz na pijanego mordercę.
(2015.10.05)

info

3  
  2
Nie macie pojęcia ilu pijaków pracuje w policji. Tylko regularne codzienne badanie każdego przed i po służbie wyeliminowałoby tą zaraze. Jak dotąd nie ma odważnego żeby wprowadzić taką regułe w życie.
PARPA (2015.10.05)

info

2  
  2
ten minus to zapewne od policyjnej moczymordy
(2015.10.05)

info

1  
  1
Ale że jak donosisz? Przy pomocy komentarza pod artykułem w internecie? Za taką głupotę powinieneś zostać odstrzelony na miejscu, bez sądu:D:D
(2015.10.05)
NEBraska żądzi tam cały rok bal
(2015.10.05)

info

1  
  0