UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ta rowerzystka stwarzała zagrożenie że hej. Pewnie z monitoringu ją namierzyli. Jeszcze pieszych powinni sprawdzać. I karać. to jest chore.


Anuluj