UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ta rowerzystka stwarzała zagrożenie że hej. Pewnie z monitoringu ją namierzyli. Jeszcze pieszych powinni sprawdzać. I karać. to jest chore.
ta rowerzystka stwarzała zagrożenie że hej. Pewnie z monitoringu ją namierzyli. Jeszcze pieszych powinni sprawdzać. I karać. to jest chore.