UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja donoszę do odpowiednich służb, że za mało jest takich kontroli jak również kary są zbyt niskie, jeżeli chodzi o pijanych kierowców. Ci wszyscy debile komentujący nie ogarniają, że takie kontrole służą nam wszystkim, bo nigdy nie wiesz kiedy trafisz na pijanego mordercę.