UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja donoszę do odpowiednich służb, że za mało jest takich kontroli jak również kary są zbyt niskie, jeżeli chodzi o pijanych kierowców. Ci wszyscy debile komentujący nie ogarniają, że takie kontrole służą nam wszystkim, bo nigdy nie wiesz kiedy trafisz na pijanego mordercę.