UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie macie pojęcia ilu pijaków pracuje w policji. Tylko regularne codzienne badanie każdego przed i po służbie wyeliminowałoby tą zaraze. Jak dotąd nie ma odważnego żeby wprowadzić taką regułe w życie.
PARPA
Nie macie pojęcia ilu pijaków pracuje w policji. Tylko regularne codzienne badanie każdego przed i po służbie wyeliminowałoby tą zaraze. Jak dotąd nie ma odważnego żeby wprowadzić taką regułe w życie.
PARPA