UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie macie pojęcia ilu pijaków pracuje w policji. Tylko regularne codzienne badanie każdego przed i po służbie wyeliminowałoby tą zaraze. Jak dotąd nie ma odważnego żeby wprowadzić taką regułe w życie.

PARPA

Anuluj