Wybrany wątek opinii
ta rowerzystka stwarzała zagrożenie że hej. Pewnie z monitoringu ją namierzyli. Jeszcze pieszych powinni sprawdzać. I karać. to jest chore.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Jak ci sie takie pijane scierwo na rowerze zatoczy pod kola, a ty odbijesz kierownica zeby scierwa nie potracic i pizniesz w drzewo, to wtedy zrozumiesz jakie zagrozenie powodowala. Zreszta co ja pisze, jakie tobie jak ty smarku jeszcze z gimbazy nie wyszedles, twojemu tatusiowi sie zatoczy pod kola itd.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3