UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Społeczeństwo domaga się kontroli nad pijakami z policji, rażącym łamaniem prawa i nadużywaniem władzy. Tylko ilu by zostało w pracy? Może 30 % ?


Anuluj