UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Społeczeństwo domaga się kontroli nad pijakami z policji, rażącym łamaniem prawa i nadużywaniem władzy. Tylko ilu by zostało w pracy? Może 30 % ?
Społeczeństwo domaga się kontroli nad pijakami z policji, rażącym łamaniem prawa i nadużywaniem władzy. Tylko ilu by zostało w pracy? Może 30 % ?