Na "pięćdziesiątce" pędził ponad 100 km/h

19
11.05.2018
Na pięćdziesiątce pędził ponad 100 km/h
Policjanci z Braniewa zatrzymali prawo jazdy 24-latkowi. Kierowca w terenie zabudowanym jechał z prędkością 102 km/h. Na konto mężczyzny wpłynęło także 10 punktów karnych.
Wczoraj (10 maja) patrol ruchu drogowego z Braniewa zatrzymał w Płoskini nadjeżdżającego citroena. Z dokonanego pomiaru wynikało, że siedzący za kierownicą 24-latek pędził 102 km/h na obowiązującej ,,pięćdziesiątce''.
   W tym wypadku jazda z nadmierną prędkością zakończyła się nie tylko 400 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi, ale także zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące. Teraz dokument zostanie przesłany do właściwego starosty, który formalnie wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień.
   Policjanci wciąż przypominają, że prędkość należy do głównych przyczyn wypadków drogowych. Najmniejszy błąd za kierownicą może przynieść tragiczne skutki, nie tylko dla kierowcy, ale i innych podróżujących.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I bardzo dobrze, teren zabudowany = dzieci, starsi ludzie, zwierzęta, itp. Jak jadę tak do 50 km w. .zabudowanym a jakiś palant siedzi mi na zderzaku to mnie to wkur. .i bardzo irytuje - brawo Policja. .
CE (2018.05.11)

info

12  
  1
To co wyrabiają kierowcy z Nowego Dworu pozwala stwierdzić ze prawka to tam sprzedają w CPNach. .Zwłaszcza w Elblągu rano gdy dojeżdżają do pracy. .
(2018.05.11)

info

4  
  2
Zero tolerancji dla takich głupków ! Kare stanowczo za niskie.
(2018.05.11)

info

8  
  1
Zastanawiające dlaczego policja łapie za prędkośc 50/50 tylko po jakichś dziurach gdzie stoją dwa domy na krzyż. Może by tak JAKIŚ SUKCES W MIEŚCIE POWYŻEJ 10.000 mieszkańców?. .
(2018.05.11)
ja tylko tak krociutko jak to czytasz kierowco "sory jaki kierowco " bezmozgu bo do kierowcy to ci brakuje bardzo duzo wiedzy schowaj prawojazdy w posciel i zacznij kozystac juz z pks-u. tyle w temacie pustaku.
(2018.05.11)
A ty zacznij koRZystać ze słownika gamoniu.
Malik (2018.05.12)
Wielkie mi co! Jak jest pusta droga i okolica to co za problem?
(2018.05.12)

info

2  
  1
Dokładnie. A szaleńców co na motorach po nocach jeżdżą po 200/h może by lapali????!!!!!
(2018.05.12)
Tylko taka NISKA kara za tak powazne wykroczenie, prosze sprawdzic w internacie ILE kosztuje to co on zrobił w krajach zachodnich. Szczegolnie polecam zobaczyc Holandię, Austrię, Niemcy, Szwajcarie.
yogi78 (2018.05.12)

info

1  
  2
najpierw dorównaj płacom do krajów zachodnich tępaku.
(2018.05.12)