UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiające dlaczego policja łapie za prędkośc 50/50 tylko po jakichś dziurach gdzie stoją dwa domy na krzyż. Może by tak JAKIŚ SUKCES W MIEŚCIE POWYŻEJ 10.000 mieszkańców?. .
Zastanawiające dlaczego policja łapie za prędkośc 50/50 tylko po jakichś dziurach gdzie stoją dwa domy na krzyż. Może by tak JAKIŚ SUKCES W MIEŚCIE POWYŻEJ 10.000 mieszkańców?. .