UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiające dlaczego policja łapie za prędkośc 50/50 tylko po jakichś dziurach gdzie stoją dwa domy na krzyż. Może by tak JAKIŚ SUKCES W MIEŚCIE POWYŻEJ 10.000 mieszkańców?. .


Anuluj