UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja tylko tak krociutko jak to czytasz kierowco "sory jaki kierowco " bezmozgu bo do kierowcy to ci brakuje bardzo duzo wiedzy schowaj prawojazdy w posciel i zacznij kozystac juz z pks-u. tyle w temacie pustaku.