Wybrany wątek opinii

Zastanawiające dlaczego policja łapie za prędkośc 50/50 tylko po jakichś dziurach gdzie stoją dwa domy na krzyż. Może by tak JAKIŚ SUKCES W MIEŚCIE POWYŻEJ 10.000 mieszkańców?. .
(2018.05.11)
Dokładnie. A szaleńców co na motorach po nocach jeżdżą po 200/h może by lapali????!!!!!
(2018.05.12)
Powrót do komentarzy