Wybrany wątek opinii
ja tylko tak krociutko jak to czytasz kierowco "sory jaki kierowco " bezmozgu bo do kierowcy to ci brakuje bardzo duzo wiedzy schowaj prawojazdy w posciel i zacznij kozystac juz z pks-u. tyle w temacie pustaku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A ty zacznij koRZystać ze słownika gamoniu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0