Wybrany wątek opinii

ja tylko tak krociutko jak to czytasz kierowco "sory jaki kierowco " bezmozgu bo do kierowcy to ci brakuje bardzo duzo wiedzy schowaj prawojazdy w posciel i zacznij kozystac juz z pks-u. tyle w temacie pustaku.
(2018.05.11)
A ty zacznij koRZystać ze słownika gamoniu.
Malik (2018.05.12)
Powrót do komentarzy