UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja tylko tak krociutko jak to czytasz kierowco "sory jaki kierowco " bezmozgu bo do kierowcy to ci brakuje bardzo duzo wiedzy schowaj prawojazdy w posciel i zacznij kozystac juz z pks-u. tyle w temacie pustaku.


Anuluj