A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tępaku, kara ma odstraszać takich być może jak Ty !!! Po drugie przez jednego czy też drugiego głupka mogą stracić życie inni niewinni uczestnicy, a życia nie zwrócą żadne pieniądze. Także kary powinna być bardzo dokuczliwe.
Wszędzie powinni policjanci łapać głupków, czy stoją dwa 🏠 czy sto lub więcej !!!
102 km/h ??? biorąc pod uwagę tolerancję błędu urządzenia mogło być 98 km/h. ..
tak czy owak młodziak bezmózgi. ..
WRÓĆ DO
POLICJA+1
MAGDA MIEŚNIK4h temu
Nie żyje 36-latek. Policjanci porzucili go w lesie
Dwoje młodych policjantów z Pobiedzisk pod Poznaniem nie udzieliło pomocy rannemu mężczyźnie, do którego zostali wezwani. Zamiast wezwać karetkę porzucili go w lesie. 36-latek zmarł.
65
1109
845
432
Dwoje policjantów wyrzuconych ze służby za porzucenie rannego mężczyzny w lesie
Dwoje policjantów wyrzuconych ze służby za porzucenie rannego mężczyzny w lesie (PAP, Fot: Leszek Szymański)
REKLAMA
Policjanci z Pobiedzisk zostali wezwani do mężczyzny, który leżał przy drodze – podała Polska Agencja Prasowa. – Był nieprzytomny. Ale nie wezwali pomocy, tylko radiowozem wywieźli go do lasu przy jeziorze Dobre i tam zostawili, a ten człowiek zmarł. Jesteśmy zszokowani tą sprawą. Lenistwo, nieróbstwo, głupota – nie mam pojęcia co ich skłoniło do takiego zachowania – mówi Wirtualnej Polsce rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
I dodaje, że interwencja była ostatnim tego dnia zadaniem funkcjonariuszy. – Wywieźli tego człowieka do lasu i pojechali do swoich domów. To przerażające – podkreśla.
Policjanci zostali już usunięci ze służby. To młoda policjantka z rocznym stażem i policjant, który w policji służył trzy lata. Kobieta po przesłuchaniu została zwolniona do domu, mężczyzna jest w dyspozycji prokuratury i jeszcze dzisiaj – jak ustaliliśmy – ma zostać złożony wniosek o areszt.
To się w głowie nie mieści, co teraz policjanci wyrabiają. .tragedia !!!
I tak sporo nie wiemy i jest nie ujawniane. Zapytaj się rodziców co wyrabiali milicjanci
milicjanci jak zamordowali Popiełuszkę to dostali po 25 lat. Teraz policyjnym mordercom, zwyrodnialcom i sadystom grozi tylko do 5 lat.
.. .tyle grozi tym bandytom w niebieskich mundurach którzy zamordowali Stachowiaka
Bardzo trafne z komentarza powyżej: " Lenistwo, nieróbstwo, głupota – nie mam pojęcia co ich skłoniło do takiego zachowania – mówi Wirtualnej Polsce rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. I dodaje, że interwencja była ostatnim tego dnia zadaniem funkcjonariuszy. – Wywieźli tego człowieka do lasu i pojechali do swoich domów. To przerażające – podkreśla. " - Jak tak dalej będzie to strach myśleć, co będzie się działo w przyszłości.