UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co wyrabiają kierowcy z Nowego Dworu pozwala stwierdzić ze prawka to tam sprzedają w CPNach. .Zwłaszcza w Elblągu rano gdy dojeżdżają do pracy. .


Anuluj