UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, teren zabudowany = dzieci, starsi ludzie, zwierzęta, itp. Jak jadę tak do 50 km w. .zabudowanym a jakiś palant siedzi mi na zderzaku to mnie to wkur. .i bardzo irytuje - brawo Policja. .
CE
I bardzo dobrze, teren zabudowany = dzieci, starsi ludzie, zwierzęta, itp. Jak jadę tak do 50 km w. .zabudowanym a jakiś palant siedzi mi na zderzaku to mnie to wkur. .i bardzo irytuje - brawo Policja. .
CE