UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, teren zabudowany = dzieci, starsi ludzie, zwierzęta, itp. Jak jadę tak do 50 km w. .zabudowanym a jakiś palant siedzi mi na zderzaku to mnie to wkur. .i bardzo irytuje - brawo Policja. .

CE

Anuluj