Kolejny kierowca stracił prawo jazdy
Od 18 maja obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierna prędkością. Przekonał się o tym 44 letni obywatel Rosji, któremu policjanci braniewskiej drogówki odebrali prawo jazdy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h. Za popełnione wykroczenie został także ukarany przez funkcjonariuszy 400- złotowym mandatem .