17
09.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak już tak wam sie spodobało zabieranie prawojazd rosjanom to wyróbcie sobie wizy i heja na kaliningrad, ,, ,zabraliscie ruskowi w Polsce prawko a wystarczyła notka że na naszych drogach nie może się poruszać Bo takich prawojazd to zanim dojedzie do domu to mu ichny urzędnik przyniesie z pięć jak będzie hatieł. .. .. ciemniaki, ,, ,taka jest Rosyja. ..
stoonoga (2015.06.09)

info

6  
  0
a ty jestes stanem DEB. ilizmu !!!
997 (2015.06.09)
Dziś już sobie kupił nowe prawojazdy. .. .
flan (2015.06.09)

info

5  
  0
podobno rusek dał im starą, nieważną zalaminowaną legitymacje KGB ze zdjęciem
(2015.06.09)

info

3  
  0
Odbiera prawojazdy sad, póki nie miało sie sprawy w śadzie smiało można jeżdzić
(2015.06.09)

info

1  
  1
proponuję 51 km/h i kula włeb, będzie porządek jak w Koreii
(2015.06.09)

info

1  
  1
997 konfitura
lapologne (2015.06.09)

info

1  
  1