A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak już tak wam sie spodobało zabieranie prawojazd rosjanom to wyróbcie sobie wizy i heja na kaliningrad, ,, ,zabraliscie ruskowi w Polsce prawko a wystarczyła notka że na naszych drogach nie może się poruszać Bo takich prawojazd to zanim dojedzie do domu to mu ichny urzędnik przyniesie z pięć jak będzie hatieł. .. .. ciemniaki, ,, ,taka jest Rosyja. ..
a ty jestes stanem DEB. ilizmu !!!
Dziś już sobie kupił nowe prawojazdy. .. .
podobno rusek dał im starą, nieważną zalaminowaną legitymacje KGB ze zdjęciem
Odbiera prawojazdy sad, póki nie miało sie sprawy w śadzie smiało można jeżdzić
proponuję 51 km/h i kula włeb, będzie porządek jak w Koreii
997 konfitura