UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nie dajmy się lupić!!!" Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Będzie bezpiecznie, bezstresowo i oszczędnie - nie trzeba kombinować;)
"Nie dajmy się lupić!!!" Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Będzie bezpiecznie, bezstresowo i oszczędnie - nie trzeba kombinować;)