Wybrany wątek opinii

Teraz weszły w życie nowe przepisy, i co zatrzymane prawko to news? Wielkie mi halo, polecam walczyć o swoje i NIGDY nie przyjmować mandatu czy to z wideorejestratora czy z radaru. Polecam zapoznać się z http://anuluj-mandat.pl/blog/post/kierowca-do-odstrzalu-czyli-rozne-tryby-oraz-przyczyny-zatrzymania-prawa-jazdy-zawieszenia-badz-utraty-uprawnien-do-kierowania-pojazdami Dodam również, że sąd w tych przypadkach działa na naszą korzyść - tylko trzeba się odwołać od wyroku zaocznego. Słowo policjanta lub nawet ich dwóch, jest w sądzie tylko samo warte ile nasze - jesteśmy przeciwnymi stronami. Dodam również, że jeśli wezwanie na rozprawe funkcjonariusz dostanie w czasie kiedy nie ma służby, musi dojechać tam sam, stracić swój czas i zapał, poza tym, jest duuużo więcej papierów dla nich do wypełniania, a niech się gdzieś pomyli, i można zyskać na ich błędach proceduralnych. Nie dajmy się lupić!!!
MistrzYanosika (2015.06.09)
"Nie dajmy się lupić!!!" Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Będzie bezpiecznie, bezstresowo i oszczędnie - nie trzeba kombinować;)
(2015.06.09)
Powrót do komentarzy