Wybrany wątek opinii
Teraz weszły w życie nowe przepisy, i co zatrzymane prawko to news?
Wielkie mi halo, polecam walczyć o swoje i NIGDY nie przyjmować mandatu czy to z wideorejestratora czy z radaru.
Polecam zapoznać się z http://anuluj-mandat.pl/blog/post/kierowca-do-odstrzalu-czyli-rozne-tryby-oraz-przyczyny-zatrzymania-prawa-jazdy-zawieszenia-badz-utraty-uprawnien-do-kierowania-pojazdami
Dodam również, że sąd w tych przypadkach działa na naszą korzyść - tylko trzeba się odwołać od wyroku zaocznego. Słowo policjanta lub nawet ich dwóch, jest w sądzie tylko samo warte ile nasze - jesteśmy przeciwnymi stronami.
Dodam również, że jeśli wezwanie na rozprawe funkcjonariusz dostanie w czasie kiedy nie ma służby, musi dojechać tam sam, stracić swój czas i zapał, poza tym, jest duuużo więcej papierów dla nich do wypełniania, a niech się gdzieś pomyli, i można zyskać na ich błędach proceduralnych. Nie dajmy się lupić!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
"Nie dajmy się lupić!!!" Wystarczy jeżdzić zgodnie z przepisami. Będzie bezpiecznie, bezstresowo i oszczędnie - nie trzeba kombinować;)
Do moderacji
Odpowiedz
5
0