UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MistrzYanosika Popieram z całą stanowczością. Dość wciskania mandatów za byle pierdniecie a juz tym bardziej z nielegalnej Iskry.
Anulujmandat.TheBest
MistrzYanosika Popieram z całą stanowczością. Dość wciskania mandatów za byle pierdniecie a juz tym bardziej z nielegalnej Iskry.
Anulujmandat.TheBest