UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

MistrzYanosika Popieram z całą stanowczością. Dość wciskania mandatów za byle pierdniecie a juz tym bardziej z nielegalnej Iskry.

Anulujmandat.TheBest

Anuluj