Wybrany wątek opinii

Elbląg to stan umysłu - mieszanka kibolstwa z armią radziecką spreparowana w kruchcie kościelnej
AMalejużniekoniecznie (2015.06.09)
a ty jestes stanem DEB. ilizmu !!!
997 (2015.06.09)
Powrót do komentarzy