UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

według mnie nie powinien tracić prawa jazdy którego europa nie wydała tylko dostać zakaz poruszania się pojazdami po europie i mandat;OO dziwne jest zabieranie obcokrajowcom praw jazdy :OO

ygy

Anuluj