UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni patrona miasta wola wybierać jak postawić w takich ciemnych punktach miasta jak ul Baluckiego monitoring. No tak. Pruszak i ferajna maja podniete z patrona św Mikołaja..... Kur.... Gdzie ja żyję?
Qwertyuiop