UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oni patrona miasta wola wybierać jak postawić w takich ciemnych punktach miasta jak ul Baluckiego monitoring. No tak. Pruszak i ferajna maja podniete z patrona św Mikołaja..... Kur.... Gdzie ja żyję?

Qwertyuiop

Anuluj