UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dobrze, niech się zabijają, dźgają, a w statystykach Elbląg taki "bezpieczny". Właśnie mamy na załączonym obrazku, jak to u nas "bezpiecznie" :(
ksawe
No i dobrze, niech się zabijają, dźgają, a w statystykach Elbląg taki "bezpieczny". Właśnie mamy na załączonym obrazku, jak to u nas "bezpiecznie" :(
ksawe