UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i dobrze, niech się zabijają, dźgają, a w statystykach Elbląg taki "bezpieczny". Właśnie mamy na załączonym obrazku, jak to u nas "bezpiecznie" :(

ksawe

Anuluj