UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo tu nie musi być bezpiecznie, ważne są tylko statystyki. Co chwile się czyta, że kogoś napadli/okradli i zawsze są to osoby które mają takich wykroczeń dziesiątki - dlaczego takiej osoby się nie zamyka ? bo lepiej w statystykach wygląda jak się taką osobę zatrzyma 20 razy niż jak się zatrzyma 1 raz i zamknię na kilka lat. Zamyka się ich dopiero jak kogoś zabiją lub usiłują zabić. .. Ale ważne, że statystyki są dobre.
tajnyy