UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni patrona miasta wola wybierać jak postawić w takich ciemnych punktach miasta jak ul Baluckiego monitoring. No tak. Pruszak i ferajna maja podniete z patrona św Mikołaja..... Kur.... Gdzie ja żyję?

Qwertyuiop