UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo tu nie musi być bezpiecznie, ważne są tylko statystyki. Co chwile się czyta, że kogoś napadli/okradli i zawsze są to osoby które mają takich wykroczeń dziesiątki - dlaczego takiej osoby się nie zamyka ? bo lepiej w statystykach wygląda jak się taką osobę zatrzyma 20 razy niż jak się zatrzyma 1 raz i zamknię na kilka lat. Zamyka się ich dopiero jak kogoś zabiją lub usiłują zabić. .. Ale ważne, że statystyki są dobre.
tajnyy