Chcieli mu zwrócić uwagę. Okazało się, że jest pijany
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci z ruchu drogowego chcieli upomnieć rowerzystę, który co prawda jechał w założonej kamizelce odblaskowej, ale drogą nr 22 poruszał się „wężykiem”. Jak się okazało, powodem takiego stylu jazdy nie był padający deszcz, a 2,76 promila w organizmie rowerzysty. Mężczyzna dalej już nie pojechał.