UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż, ci co przykład powinni dawać, niestety tego nie robią. Nic dziwnego, że kierowcy naśladują policjantów, którzy nie stosują się również do przepisów a powinni swoją postawą dawać wszystkim innym wzór do naśladowania, szkoda tylko, że ten zły !!!

naśladowca.tylko.dobrego