UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy nasza policja zacznie jeździć przepisowo ? Na dąbka jadą 40 i szukają jelenia co się wyrwie, zajmują lewy pas kiedy prawy jest pusty, skręcają bez kierunków, zmieniają pasy też bez kierunków a hitem jaki ostatnio widziałem to wyprzedzanie na przejściu bez sygnalizacji.


Anuluj