UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zgadzam sie ze nasi policjanci z drogowki tez nie swieci szczegolnie motocyklisci jednego dnia rano w niedziele na motocyklu ulica pilsuckiego pojechal tak szybko jak by to byl tor wyscigowy innym razem tez rano 2 policjantow na motocyklach ruszyli na swiatlach obydwaj jak by chcieli sie sprawdzic ktory lepiej jezdzi
zainteresowany