UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgadzam sie ze nasi policjanci z drogowki tez nie swieci szczegolnie motocyklisci jednego dnia rano w niedziele na motocyklu ulica pilsuckiego pojechal tak szybko jak by to byl tor wyscigowy innym razem tez rano 2 policjantow na motocyklach ruszyli na swiatlach obydwaj jak by chcieli sie sprawdzic ktory lepiej jezdzi

zainteresowany