UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż, ci co przykład powinni dawać, niestety tego nie robią. Nic dziwnego, że kierowcy naśladują policjantów, którzy nie stosują się również do przepisów a powinni swoją postawą dawać wszystkim innym wzór do naśladowania, szkoda tylko, że ten zły !!!
naśladowca.tylko.dobrego