UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam sie ze nasi policjanci z drogowki tez nie swieci szczegolnie motocyklisci jednego dnia rano w niedziele na motocyklu ulica pilsuckiego pojechal tak szybko jak by to byl tor wyscigowy innym razem tez rano 2 policjantow na motocyklach ruszyli na swiatlach obydwaj jak by chcieli sie sprawdzic ktory lepiej jezdzi
zainteresowany