Wybrany wątek opinii

zgadzam sie ze nasi policjanci z drogowki tez nie swieci szczegolnie motocyklisci jednego dnia rano w niedziele na motocyklu ulica pilsuckiego pojechal tak szybko jak by to byl tor wyscigowy innym razem tez rano 2 policjantow na motocyklach ruszyli na swiatlach obydwaj jak by chcieli sie sprawdzic ktory lepiej jezdzi
zainteresowany (2018.12.25)
@zainteresowany - A gdzie jest ulica pilsuckiego? Zainteresowany pamiętaj że prędkość to pojęcie względne. .. Dla Ciebie może było szybko, dla nich 39km/h. ..
PiłsudskiJózek (2018.12.26)
@zainteresowany - Policjanci uważają, że co wojewodzie, to nie tobie smrodzie - Przykład idzie zawsze z góry, a w tym przypadku od ludzi, którzy w szczególności powinni przepisów przestrzegać, bo rozliczają innych za ich przekraczanie. Zresztą nie ma co mówić, w tym kraju Policja jest praktycznie do wymiany !!!!!
reformatorpolicji (2018.12.26)
Powrót do komentarzy