UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znowu kierowca BMW. W poniedziałek wieczorem w Bolkowie (woj. dolnośląskie) 22-letni kierowca bmw wpadł w poślizg i wjechał w sześcioosobową rodzinę, która szła chodnikiem. Rodzice i czwórka dzieci zostali zabrani do szpitala. W najgorszym stanie jest 13-letni chłopiec. Co to za ludzie jeżdżą takimi autami, najczęściej jak dzieje się coś złego, to przeważnie jest to kierowca BMW !!!!!