UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kiedy nasza policja zacznie jeździć przepisowo ? Na dąbka jadą 40 i szukają jelenia co się wyrwie, zajmują lewy pas kiedy prawy jest pusty, skręcają bez kierunków, zmieniają pasy też bez kierunków a hitem jaki ostatnio widziałem to wyprzedzanie na przejściu bez sygnalizacji.