UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najgorsze skrzyżowanie to już któryś taki sam wypadek w tym miejscu. Wg. mnie źle zorganizowana sygnalizacja świetlna. Trzeba się skrzyknac i wymusić zmiany. Bo po wybudowaniu lidla i zagospodarowaniu Modrzewiny. Ruch na tym skrzyżowaniu to jakaś porazka
Nad jarem