Wybrany wątek opinii

Starzy pieszkom nie D wozić ,jeździć to trzeba umieć a nie bat i wio.
(2020.01.16)
Ty też będziesz stary i d... woził!!!
(2020.01.17)
Stary będziesz a głupotę to ciagniesz z sobą od urodzenia.
Brak słów (2020.01.17)
Powrót do komentarzy