Wybrany wątek opinii
Starzy pieszkom nie D wozić ,jeździć to trzeba umieć a nie bat i wio.
Do moderacji
Odpowiedz
3
59
Ty też będziesz stary i d... woził!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Stary będziesz a głupotę to ciagniesz z sobą od urodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0