UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.

jezry

Anuluj