UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.
jezry
Wyjeżdżając z Jana Pawła w lewo ma się zieloną strzałkę dla jazdy w Ogólną. To sugeruje, że nikt z płk Dąbka nie ma prawa jechać prosto.
jezry