UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsze skrzyżowanie to już któryś taki sam wypadek w tym miejscu. Wg. mnie źle zorganizowana sygnalizacja świetlna. Trzeba się skrzyknac i wymusić zmiany. Bo po wybudowaniu lidla i zagospodarowaniu Modrzewiny. Ruch na tym skrzyżowaniu to jakaś porazka

Nad jarem

Anuluj