UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam Czytelników. Wypadek opisywany w tym artykule nie jest odosobnionym zdarzeniem na tym skrzyżowaniu. Podczas wykonania manewru skrętu z Jana Pawła w ul. Ogólną włącza się ZIELONE światło dla skręcających w lewo. Proszę zwrócić uwagę, że nie ZIELONA STRZAŁKA. Niestety często nie zwracamy na to uwagę, jest to zasadnicza różnica. To nie dopatrzenie ze strony kierowców doprowadza niestety do tych kolizji. Nie zmienia to faktu że powinny się nad problemem pochylić Służby Miejskie i zmienić ustawienia świateł na tym skrzyżowaniu - zmiana zielonego światła na zieloną strzałkę.
Kierowca i świadek