Policja szuka uczestników "strzelaniny" na kulki CO2, do której doszło 8 października pod Centrum Handlowym Ogrody. Podczas tego zdarzenia zostały zniszczone szklane drzwi prowadzące do CH Ogrody. Zobacz film.
Osoby, które widoczne są na nagraniu lub osoby które je rozpoznają proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 47 734 16 28 lub e-mailem policja@elblag.ol.policja.gov.pl
Czyli panowie policjanci, do zgłoszenia z 8 października doszliście w okolicach 6 listopada tak? Macie tam zajob na tej komendzie, nie powiem. Trzeba więcej umarzać, to szybciej pójdzie kolejka zgłoszeń.
Wszyscy narzekają że ta młodiez tylko na internecie a jak się bawią w howanego lub w wojnę to już teraz się robi przestępstwo rówieśnicy co to czytają co 8 patrzą to już napewno od gier i internetu bo dojdą do wniosku że to niema sensu a broń gazowa to chyba lekka przesada tam w około są dzieci i niewidać żeby ktòres miał po npoczuć gaz a tak do policji to u siebie zadajcie z tym gazem prawda Np Oliwier ciekawe jaka jest ekspertyza o jak szybko bedą przedstawione zarzuty i czy sprawa też trafi do Torunia?
Przecież to jakieś dzieci bawią się w policjantów i złodziei. Gdyby dzielnicowy czasami by popracował to wiedziałby czyje to dzieciaki. Weźcie się wreszcie do roboty panowie i panie dzielnicowi
Jak gość chce postrzelać bronią w tym wieku to niech idzie do WOTu. Tam mu dadzą KBKakms w60 i niech stwierdzi czy się naprawdę nadaje do strzelania, czy to tylko popisówka przed ziomkami.